30 06 2020

Dziewczynka potrącona na 3 Maja

30.06.2020, godz.: 19:34
Dziewczynka potrącona na 3 Maja
Fot. GrodziskNews.pl

We wtorkowe popołudnie na skrzyżowaniu ulic 3 Maja i Teligi doszło do potrącenia 11-letniej dziewczynki. Uderzył ją samochód osobowy.

O zdarzeniu poinformował nas czytelnik. – Na ul. Teligi przy skrzyżowaniu z ul. 3 Maja w Grodzisku Mazowieckim doszło do potrącenia dziewczynki. Na miejscu były straż pożarna, karetka pogotowia oraz policjanci – poinformował Henryk.

Policjanci potwierdzają. – Około godz. 17.00 11-letnie przejeżdżające przez jezdnię zostało potrącone przez samochód osobowy marki Opel. Z obrażeniami zostało zabrane do szpitala. Trwa ustalanie okoliczności zdarzenia – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy grodziskiej policji.

Zanim na miejscu zjawili się ratownicy medyczni, dziewczynce pomocy udzielili strażacy. – Zgłoszenie otrzymaliśmy o godz. 17.08, wysłano tam dwa zastępy strażaków. Gdy dojechali na miejsce, poszkodowana była przytomna, ale poobijana. Strażacy udzielili jej pierwszej pomocy, a po przyjeździe pogotowia została oddana w ręce ratowników medycznych. Karetką przetransportowano ją do szpitala na badania – mówi nam st. Bryg. Krzysztof Tryniszewski, rzecznik Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.