reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

29

01 2022

64-latek uratowany przed zaczadzeniem. Był poszukiwany przez policję


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNews64-latek uratowany przed zaczadzeniem. Był poszukiwany przez policję - Grodzisk News


Strażacy oraz policjanci z Żyrardowa uratowali przed zaczadzeniem 64-latka oraz jego kota. Okazało się, że mężczyzna był poszukiwany, by odbyć karę więzienia.


– W minionym tygodniu, dyżurny żyrardowskiej Policji otrzymał zgłoszenie o pożarze jednego z mieszkań na os. Żeromskiego w Żyrardowie. W środku miał znajdować się mężczyzna. Dyżurny natychmiast skierował tam patrol policji – relacjonuje st. sierż. Monika Michalczyk, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–Zgłoszenie potwierdziło się, ze środka mieszkania wydobywał się dym. Na miejscu pracowali już strażacy, którzy ugasili pożar. Mężczyźnie została udzielona pierwsza pomoc przedmedyczna, a z zadymionego pomieszczenia wyniesiona kota, którego owinięto w folię termiczną. Pupil 64-latka został przekazany pod opiekę sąsiadki, która zajęła się nim do momentu przyjazdu weterynarza. Po przyjeździe na miejsce załogi karetki pogotowia przetransportowano mężczyznę do szpitala. Podczas ustalania jego tożsamości okazało się, ze jest on poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności – dodje.

Służby apelują by uważać na czad. Nie bez kozery mówi się, że to cichy zabójca. Tlenek węgla jest bezwonny i bezbarwny. – Co roku zimową porą słyszymy o kolejnych ofiarach czadu. Umierają dziesiątki ludzi bezsensowną, głupią śmiercią, której można przecież tak łatwo uniknąć. Skąd tak obfite, śmiertelne żniwo? Cóż, w zimowych miesiącach łakniemy przede wszystkim ciepła i na wszelkie, czasem niemądre sposoby, próbujemy zatrzymać je w naszych domach: rzadko wietrzymy, często uszczelniamy okna, zaklejamy folią kratki wentylacyjne – mówą.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.