reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

17

01 2022

53-latek wjechał do rowu. Miał ponad dwa promile


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/OSP Żelechów53-latek wjechał do rowu. Miał ponad dwa promile - Grodzisk News


Wieczorna kolizja w Józefinie (gm. Żabia Wola). W niedzielę około godz. 20.30 kierowca jadący ul. Mazowiecką stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu. Okazało się, że miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie.


Informacja o zdarzeniu wpłynęła do służb po godz. 20.30. Na miejscu zjawili się strażacy z jednostek OSP Żelechów oraz Skuły, a także dwa zastępy z państwowej straży w Grodzisku, na miejscu działała też policja, przyjechali ratownicy medyczni.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–Mogę potwierdzić, że na ul. Mazowieckiej w Józefinie doszło do kolizji, w której 53-latek kierujący dacią nie dostosował prędkości do warunków na drodze, stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Mężczyźnie nic się nie stało, ale badanie stanu trzeźwości wykazało, że miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Został osadzony w policyjnym areszcie, a gdy wytrzeźwieje, otrzyma kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości – dodaje Katarzyna Zych.
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.