reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

17

01 2022

53-latek wjechał do rowu. Miał ponad dwa promile


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/OSP Żelechów53-latek wjechał do rowu. Miał ponad dwa promile - Grodzisk News


Wieczorna kolizja w Józefinie (gm. Żabia Wola). W niedzielę około godz. 20.30 kierowca jadący ul. Mazowiecką stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu. Okazało się, że miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie.


Informacja o zdarzeniu wpłynęła do służb po godz. 20.30. Na miejscu zjawili się strażacy z jednostek OSP Żelechów oraz Skuły, a także dwa zastępy z państwowej straży w Grodzisku, na miejscu działała też policja, przyjechali ratownicy medyczni.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–Mogę potwierdzić, że na ul. Mazowieckiej w Józefinie doszło do kolizji, w której 53-latek kierujący dacią nie dostosował prędkości do warunków na drodze, stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Mężczyźnie nic się nie stało, ale badanie stanu trzeźwości wykazało, że miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Został osadzony w policyjnym areszcie, a gdy wytrzeźwieje, otrzyma kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości – dodaje Katarzyna Zych.

💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.