25 02 2019

Nowy rozkład jazdy milanowskich autobusów

25.02.2019, godz.: 19:20
Nowy rozkład jazdy milanowskich autobusów
fot. Pixabay

Od wtorku (26 lutego) autobusy milanowskiej komunikacji pojadą według nowego rozkładu jazdy. Zmiany dotyczą trzech linii.

Nowego godziny kursowania dotyczą zatem autobusów Linii A, które kursują w Milanówku, lecz także dowożą mieszkańców do najważniejszych punktów w Grodzisku, m.in. do centrum tego miasta, do stacji PKP, a także do Szpitala Zachodniego.

Do zmiany idą też rozkłady Linii B kursującej na trasie Okólna – Przedszkole Kasperek; oraz bezpłatnej linii C. Ta z kolei porusza się na trasie: Czubińska (kładka) – Krakowska (PKP) – WKD Grudów – róg ul. Warszawskiej/Herberta – Warszawska (PKP).

Rozkłady znajdują się tutaj.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata