reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

27

01 2023

51-latek zatrzymany za posiadanie 370 gramów marihuany


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: KPP Grodzisk Maz.51-latek zatrzymany za posiadanie 370 gramów marihuany - Grodzisk News


Grodziscy policjanci zatrzymali 51-letniego mężczyznę pod zarzutem posiadanie znacznej ilości narkotyków. Kryminalni znaleźli łącznie prawie 370 gramów marihuany.


REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

ść z nich mężczyzna miał przy sobie, resztę funkcjonariusze odkryli w jego mieszkaniu. A wszystko zaczęło się od informacji o mężczyźnie, który może posiadać środki odurzające. –  Gdy tylko funkcjonariusze zauważyli podejrzane auto na jednej z ulic powiatu, natychmiast podjęli interwencję. W czasie kontroli, 51-latek siedzący w samochodzie na ich polecenie wydał dobrowolnie opakowanie z suszem roślinnym – poinformowała asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku.

Następnie policjanci wraz z podejrzanym pojechali do jego mieszkania, którym znaleźli sporo więcej nielegalnych substancji, choć podejrzany na wstępie oddał policjantom jeszcze jedną porcję marihuany i twierdził, że więcej już nie ma.

Podczas przeszukania kryminalni odkryli jednak kolejne porcje narkotyków. – Jednym z miejsc, w którym znaleźli kolejne narkotyki był stojący w pokoju głośnik estradowy. Łącznie policjanci zabezpieczyli niemal 370 gramów marihuany – relacjonuje rzeczniczka grodziskiej policji.

51-latek został zatrzymany. Postawiono mu także zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Za to przestępstwo grozi mu nawet 10 lat więzienia. Mężczyzna został objęty dozorem policyjnym.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.