TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

27

01 2023

51-latek zatrzymany za posiadanie 370 gramów marihuany


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: KPP Grodzisk Maz.51-latek zatrzymany za posiadanie 370 gramów marihuany - Grodzisk News


Grodziscy policjanci zatrzymali 51-letniego mężczyznę pod zarzutem posiadanie znacznej ilości narkotyków. Kryminalni znaleźli łącznie prawie 370 gramów marihuany.


REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

ść z nich mężczyzna miał przy sobie, resztę funkcjonariusze odkryli w jego mieszkaniu. A wszystko zaczęło się od informacji o mężczyźnie, który może posiadać środki odurzające. –  Gdy tylko funkcjonariusze zauważyli podejrzane auto na jednej z ulic powiatu, natychmiast podjęli interwencję. W czasie kontroli, 51-latek siedzący w samochodzie na ich polecenie wydał dobrowolnie opakowanie z suszem roślinnym – poinformowała asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku.

Następnie policjanci wraz z podejrzanym pojechali do jego mieszkania, którym znaleźli sporo więcej nielegalnych substancji, choć podejrzany na wstępie oddał policjantom jeszcze jedną porcję marihuany i twierdził, że więcej już nie ma.

Podczas przeszukania kryminalni odkryli jednak kolejne porcje narkotyków. – Jednym z miejsc, w którym znaleźli kolejne narkotyki był stojący w pokoju głośnik estradowy. Łącznie policjanci zabezpieczyli niemal 370 gramów marihuany – relacjonuje rzeczniczka grodziskiej policji.

51-latek został zatrzymany. Postawiono mu także zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Za to przestępstwo grozi mu nawet 10 lat więzienia. Mężczyzna został objęty dozorem policyjnym.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.