TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

02

06 2021

42-latek odpowie za posiadanie prawie kilograma mefedronu [FOTO]


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: KPP Pruszków42-latek odpowie za posiadanie prawie kilograma mefedronu [FOTO] - Grodzisk News


Pruszkowscy policjanci zatrzymali 42-letniego mężczyznę pod zarzutem posiadania mefedronu o łącznej wadze 988 gramów. Prokurator zdecydował o dozorze policyjnym wobec podejrzanego. Mężczyźnie grozi teraz nawet 10 lat więzienia.


reklama Grodzisk Mazowiecki

Pruszkowscy kryminalni ustalili, że 42-letni mieszkaniec Pruszkowa może posiadać znaczne ilości substancji zabronionych. – Udali się do miejsca zamieszkania 42-latka. W pomieszczeniu kotłowni ujawnili torbę foliową zamkniętą próżniowo i 8 woreczków foliowych z zawartością zbrylonej substancji koloru żółtego oraz wagę elektroniczną. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu – poinformowała kom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–Badanie wykonane przed Laboratorium Kryminalistyczne Komendy Stołecznej Policji wykazało, że zabezpieczona substancja to mefedron o łącznej wadze 988 gramów – dodała.

Na podstawie materiału dowodowego w prokuraturze postawiono mężczyźnie zarzut  posiadania znacznej ilości środków odurzających. Podejrzany przyznał się do zarzucanego mu przestępstwa. Prokurator nałożył na niego dozór policyjny.

Za to przestępstwo grozi do 10 lat więzienia.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.