TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

20

01 2021

40-latek jechał na "podwójnym gazie", sporo za szybko


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNews40-latek jechał na "podwójnym gazie", sporo za szybko - Grodzisk News


Policjanci zatrzymali na drodze nr 579 40-letniego mężczyznę, który wsiadł za kierownicę, spożywszy wcześniej alkohol. Kierowca na dodatek jechał zdecydowanie za szybko.


Do zatrzymania doszło na drodze 579 w powiecie warszawskim zachodnim. – Dochodziła 13:00, gdy policjanci ruchu drogowego pełniąc służbę na terenie lesznowskiej gminy zatrzymali do kontroli drogowej kierującego hondą. Interwencję przeprowadzili w miejscowości Kępiastę. Mężczyzna poruszając się drogą wojewódzką nr 579 przekroczył dopuszczalna prędkość o 44 km/h. Za popełnione wykroczenie funkcjonariusze nałożyli na kierującego grzywnę w postaci mandatu karnego – relacjonuje podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji Warszawa Zachód.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

– Jak się okazało, to nie jedyne przewinienie, jakiego dopuścił się 40-latek. Podczas kontroli funkcjonariusze sprawdzili jego stan trzeźwości. Badanie alkomatem wykazało, że spożywał wcześniej alkohol – dodaje rzeczniczka policji.

Teraz o losie 40-latka zdecyduje sąd.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.