reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

07

04 2021

39-latek aresztowany w związku ze śmiercią innego mężczyzny


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GroddziskNews39-latek aresztowany w związku ze śmiercią innego mężczyzny - Grodzisk News


Policjanci z Błonia zatrzymali 39-latka pod zarzutem ciężkiego uszkodzenia ciała 60-letniego mężczyzny, wskutek czego poszkodowany zmarł. Zatrzymany zaś został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.


Tragiczne zdarzenia rozegrały się w minioną sobotę. Wówczas do komisariatu w Błoniu wpłynęło zgłoszenie od mężczyzny, który poinformował, że jego znajomy, z którym wcześniej spożywał alkohol, został pobity. Na miejsce udała się załoga policyjna. Tam funkcjonariusze zastali  pokrzywdzonego i zgłaszającego mężczyznę. Jak ustalili, pokrzywdzony kilka godzin wcześniej został pobity przez 39-letniego mieszkańca błońskiej gminy.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Nagle w trakcie interwencji pokrzywdzony stracił przytomność. Pomimo podjętej akcji reanimacyjnej przez policjantów, nie udało się go uratować. Niespełna dwie godziny później, dzięki uzyskanej informacji, błońscy mundurowi zatrzymali 39-latka. W chwili zatrzymania był nietrzeźwy. Miał 2,2 promila alkoholu w organizmie – podaje podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji Warszawa Zachód.

Sąd zdecydował, że podejrzany 39-latek spędzi w areszcie najbliższe trzy miesiące. Przestępstwo ciężkiego uszkodzenia ciała, którego skutkiem jest śmierć, zagrożone jest karą do 12 lat pozbawienia wolności.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz


reklama Grodzisk Mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.