reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

03

12 2021

37-latek zatrzymany na A2. Jechał autem przywłaszczonym w Holandii


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: KPP Grodzisk Maz.37-latek zatrzymany na A2. Jechał autem przywłaszczonym w Holandii - Grodzisk News


Policjanci z grodziskiej drogówki zatrzymali na autostradzie 37-latka jadącego mitsubishi. Okazało się, że to auto jego byłego szefa, które zostało przez podejrzanego przywłaszczone w Holandii.


– Gdy tylko do grodziskiej komendy wpłynęła informacja o skradzionym w Holandii samochodzie, który może przemieszczać się przez nasz teren, dyżurny natychmiast skierował na autostradę A2 załogę drogówki. Policjanci informowani na bieżąco o położeniu auta, zauważyli poszukiwane mitsubishi w okolicach węzła w Tłustem – poinformowała asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

– Szybko zatrzymali pojazd. Podczas kontroli potwierdzili, że kierowcą auta jest wskazany w informacji 37–latek. Mężczyzna przyznał się do przywłaszczenia pojazdu byłemu pracodawcy w Holandii – dodała.

– Po kontakcie z przedstawicielem firmy policjanci zabezpieczyli samochód do czasu odbioru przez właściciela. Zatrzymany mężczyzna złożył stosowne wyjaśnienia do dalszych czynności, które mogą być prowadzone w miejscu popełnienia przestępstwa – zaznaczyła rzeczniczka grodziskiej policji.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

jakiś ćwierć inteligent, myślał że go nikt nie zauważy. Może odcinkoway pomiar prędkości go namierzył?
Aaa


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.