reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

24

01 2023

35-latek zatrzymany za rozbój w Grodzisku


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


W ręce grodziskich policjantów wpadł mężczyzna podejrzanych o dokonanie rozboju oraz kierowanie gróźb karalnych wobec pokrzywdzonego. 35-latek został zatrzymany, gdy po pierwszym rozboju, nazajutrz po raz kolejny przyszedł po pieniądze.


Policjanci zostali poinformowani o rozboju i groźbach karalnych którego ofiarą miał paść mieszkaniec Grodziska. W czasie rozmowy z pokrzywdzonym kryminalni ustalili, że sprawca wszedł w nocy do jego mieszkania i zażądał pieniędzy. Gdy ich nie otrzymał, bił i kopał pokrzywdzonego do czasu, aż ten wydał mu niewielką sumę.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Dodatkowo napastnik zagroził, że jeśli nie otrzyma większej sumy następnego ranka, podpali dom poszkodowanego. – Funkcjonariusze dokładnie przeanalizowali informacje o sprawcy zdarzenia i wytypowali osobę, która mogła dokonać takich czynów. Następnie razem z pokrzywdzonym pojechali pod jego dom. Okazało się, że jest tam już także podejrzewany mężczyzna. Został on szybko rozpoznany przez zgłaszającego i zatrzymany – poinformowała asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku

Mężczyzna na komendzie dostał zarzuty dokonania rozboju oraz kierowania gróźb karalnych. Odpowie za to w warunkach recydywy. Na wniosek grodziskiej prokuratury rejonowej są zdecydował o tymczasowym aresztowaniu 35-latka.

Za rozbój grozi mu teraz nawet 12 lat więzienia.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

1
1


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.