TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe

24

01 2023

35-latek zatrzymany za rozbój w Grodzisku


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: KPP Ostróda35-latek zatrzymany za rozbój w Grodzisku - Grodzisk News


W ręce grodziskich policjantów wpadł mężczyzna podejrzanych o dokonanie rozboju oraz kierowanie gróźb karalnych wobec pokrzywdzonego. 35-latek został zatrzymany, gdy po pierwszym rozboju, nazajutrz po raz kolejny przyszedł po pieniądze.


Policjanci zostali poinformowani o rozboju i groźbach karalnych którego ofiarą miał paść mieszkaniec Grodziska. W czasie rozmowy z pokrzywdzonym kryminalni ustalili, że sprawca wszedł w nocy do jego mieszkania i zażądał pieniędzy. Gdy ich nie otrzymał, bił i kopał pokrzywdzonego do czasu, aż ten wydał mu niewielką sumę.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Dodatkowo napastnik zagroził, że jeśli nie otrzyma większej sumy następnego ranka, podpali dom poszkodowanego. – Funkcjonariusze dokładnie przeanalizowali informacje o sprawcy zdarzenia i wytypowali osobę, która mogła dokonać takich czynów. Następnie razem z pokrzywdzonym pojechali pod jego dom. Okazało się, że jest tam już także podejrzewany mężczyzna. Został on szybko rozpoznany przez zgłaszającego i zatrzymany – poinformowała asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku

Mężczyzna na komendzie dostał zarzuty dokonania rozboju oraz kierowania gróźb karalnych. Odpowie za to w warunkach recydywy. Na wniosek grodziskiej prokuratury rejonowej są zdecydował o tymczasowym aresztowaniu 35-latka.

Za rozbój grozi mu teraz nawet 12 lat więzienia.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Jednak - brawo policja.

xenna
24-01-2023 12:43
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.