reklama Grodzisk mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

11

07 2019

32-latek zostawił auto na ul. Łącznej. Wcześniej był na Okęciu


Grodzisk News


32-latek zostawił auto na ul. Łącznej. Wcześniej był na Okęciu - Grodzisk News


Jak podaje policja, ojciec 5-letniego Dawida Żukowskiego poruszał się srebrną skodą fabią. Auto zostało porzucone przy ul. Łącznej w Grodzisku. Nie wiadomo czy z auta mężczyzna wysiadł sam czy z dzieckiem.


Wszystkie służby zostały postawione na nogi w związku z poszukiwaniem 5-letniego Dawida m.in. policjanci z Grodziska i Warszawy, straż pożarna, straż miejska (w tym dron). Jak podają funkcjonariusze, 32-latek poruszał się srebrną skodą fabią o numerach rejestracyjnych WGM 01K9. Miał pokonać trasę na odcinku Grodzisk ? Warszawa. W aucie mógł być również chłopiec, więc na tym odcinku skupiają się poszukiwania mundurowych. ? Mężczyzna miał pojechać w kierunku Warszawy Okęcie, a następnie wrócić do Grodziska i zostawić pojazd przy ul. Łącznej (obecnie tam stacjonuje część radiowozów policji - zdjęcia poniżej - przyp. red.) ? mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy grodziskiej policji. ? Gdy policjanci znaleźli auto, było zamknięte. Próbujemy ustalić, czy w momencie opuszczania auta, chłopiec był w środku, czy przyjechał nim tylko 32-latek. Jeżeli ktokolwiek widział jak ktoś wysiada ze wspomnianej skody, prosimy o kontakt, kiedy i gdzie to było. Taka informacja może okazać się bezcenna. Jeszcze nie otrzymaliśmy żadnej pewnej informacji, która potwierdzałaby czy dziecko było w Grodzisku czy nie ? podkreśla asp. sztab. Zych. Policjanci apelują do wszystkich, którzy posiadają kamery monitoringu na trasie Grodzisk - Warszawa Włochy (Okęcie), aby przejrzały zapis ze środowego popołudnia. Być może na filmie została uchwycona wspomniana szara skoda. Policjanci proszą wszystkich o pomoc w odnalezieniu dziecka. Wszelkie zgłoszenia, nawet anonimowe, przyjmują policjanci Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Maz. tel. 22 755 60 10 (-11,-12,-13). Można również telefonować do najbliższej jednostki policji lub pod numer alarmowy 112.

Dawid Żukowski był ubrany w szaroniebieską bluzę dresową, niebieskie jeansy oraz niebieskie trampki z obrazkami Zygzaka McQueena. Ma 100-110 cm wzrostu, blond włosy zaczesane na prawą stronę, na środku prawego policzka ma pieprzyk.


reklama Grodzisk mazowiecki💬︎   dodaj komentarz

reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.