TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

07

07 2021

-30% na reklamy w Grodzisk News!


Grodzisk News


-30% na reklamy w Grodzisk News! - Grodzisk News


Szukasz skutecznej reklamy? Chcesz, aby ludzie z okolicy dowiedzieli się o Twoich usługach i produktach? Zareklamuj się w GrodziskNews.pl i docieraj do tysięcy mieszkańców powiatu grodziskiego i okolic. Teraz możesz to zrobić znacznie taniej – w wakacje dajemy aż 30% rabatu na wszystkie formy reklamowe!


reklama Grodzisk mazowiecki

Reklama internetowa jest coraz popularniejszą formą promocji. Cechą kampanii banerowych prowadzonych na stronach internetowych, blogach, czy forach jest krótki czas dotarcia – opublikowana reklama jest natychmiast widoczna dla odwiedzających. Dodatkowo użytkownik może błyskawicznie sprawdzić ofertę reklamującej się firmy poprzez jedno kliknięcie w baner reklamowy przenoszący go wprost do witryny www lub strony w mediach społecznościowych reklamodawcy. Dlatego też w portalu GrodziskNews.pl przygotowaliśmy wiele różnych miejsc banerowych, w których reklamodawcy mogą skupić uwagę użytkowników i pozyskiwać klientów.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Bardzo istotnym czynnikiem jest liczba użytkowników odwiedzających daną stronę oraz liczba odsłon – GrodziskNews.pl odwiedza miesięcznie od 50 000 do ponad 100 000 użytkowników miesięcznie i notuje od 400 000 do 800 000 odsłon. W ostatnich 30 dniach nasz portal odwiedziło ponad 84 000 użytkowników przy ponad 600 000 odsłon, co stanowi olbrzymią liczbę odbiorców dla potencjalnych reklamodawców.

WAKACYJNA PROMOCJA
Z przyjemnością informujemy, że z okazji wakacji przygotowaliśmy dla naszych klientów nie lada promocję: 30% rabat na wszystkie formy reklamowe. Wystarczy wejść na stronę reklamową GrodziskNews.pl, wybrać interesujące nas miejsce reklamowe lub artykuł sponsorowany, skontaktować się z nami i... już. Banery reklamowe przygotowujemy w cenie kampanii.

Dodatkowe informacje:
Tel. 509-362-792 lub 692-222-230
e-mail: dominik.pietraszek@grodzisknews.pl

-30% na reklamy w Grodzisk News! - Grodzisk News

💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.