TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

23

02 2023

29-latek z 17 zarzutami i 40 gramami marihuany


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: KPP Grodzisk Maz.29-latek z 17 zarzutami i 40 gramami marihuany - Grodzisk News


Policjanci z grodziskiej komendy zatrzymali w Podkowie Leśnej mężczyznę podejrzanego o dokonanie wielu przestępstw. 29-latkowi postawiono 17 zarzutów karnych, a w jego mieszkaniu kryminalni znaleźli 40 gramów marihuany.


Mężczyznę zatrzymali policjanci z podkowiańskiego posterunku po otrzymaniu informacji, że w mieście może przebywać człowiek mający na sumieniu wiele przestępstw w trzech powiatach. Wspólnie z funkcjonariuszami z wydziału kryminalnego pojechali pod ustalony adres, gdzie zastali poszukiwanego 29-latka.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Podczas przeszukania mieszkania, w którym przebywał, policjanci znaleźli torbę z suszem roślinnym, a w niej ponad 40 gramów marihuany. Policjanci zabezpieczyli pieniądze mogące pochodzić z przestępstw.

– Zatrzymany trafił do policyjnej celi. Badanie zabezpieczonych substancji potwierdziło, że było to ponad 40 gramów marihuany. Dalsze czynności dochodzeniowo-śledcze oraz analiza danych i informacji o zatrzymanym wykazały, że 29-latek był poszukiwany, także listem gończym, przez pięć różnych instytucji do odbycia kar za wcześniej popełnione czyny – poinformowała asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

– Na zatrzymanego mężczyznę oczekiwali również policjanci z Milanówka, Ożarowa Mazowieckiego i Tarczyna. Po ich czynnościach zatrzymany usłyszał 16 zarzutów karnych. Dziesięć z nich dotyczyło różnych kradzieży, cztery nie stosowania się do zakazu prowadzenia pojazdów i dwa nie zatrzymania się do policyjnej kontroli – dodała.

29-latek odpowie również za posiadanie narkotyków.

💬︎   dodaj komentarz

Znowu pewnie go wypuszczą i znowu będzie poszukiwany i znowu go złapią jak będzie jechał autem bez uprawnień.

Ania Wiśniewska
25-02-2023 08:31
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.