reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

16

12 2020

26-letni Słowak zatrzymany za kradzież samochodu i nie tylko


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: KPP Pruszków26-letni Słowak zatrzymany za kradzież samochodu i nie tylko - Grodzisk News


Za cztery zarzuty odpowie 26-latek, który w Nadarzynie ukradł samochód wraz z kartą płatniczą i dokumentami poszkodowanego. Ponadto płacił skradzioną kartą, a także kupił inny samochód posługując się skradzionym paszportem.


Sprawa ma swój początek u schyłku października, gdy doszło do kradzieży auta i dokumentów na ul. Mszczonowskiej w Nadarzynie. Dochodzeniowcy zabrali się za zbieranie i analizę śladów, które mogłyby doprowadzić ich do sprawcy. Wkrótce wytypowali mężczyznę mogącego mieć związek z przestępstwami.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Kilka dni temu w Rembertowie funkcjonariusze zatrzymali 26-letniego obywatela Słowacji. Jak wynika z ustaleń policjantów, mężczyzna po dokonanej kradzieży samochodu wykorzystał kartę płatniczą, którą dokonał dwóch transakcji. Zatrzymany posłużył się też paszportem pokrzywdzonego podczas zakupu pojazdu marki Fiat – dodaje.

Zatrzymany 26-latek trafił do aresztu, postawiono mu łącznie cztery zarzuty:  zarzut kradzieży pojazdu, dwóch kradzieży z włamaniem na konto oraz zarzut posłużenia się cudzym dokumentem. Przyznał się do tych czynów i dobrowolnie poddał się karze. Za te przestępstwa grozi pięć lat więzienia.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.
Warning: Undefined array key "tresc" in /home/server702229/ftp/txt/koment2.php on line 62

Warning: Undefined variable $podpis in /home/server702229/ftp/txt/koment2.php on line 63

Treść komentarza
Podpis

reklama Grodzisk Mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.