reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

16

12 2020

26-letni Słowak zatrzymany za kradzież samochodu i nie tylko


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: KPP Pruszków26-letni Słowak zatrzymany za kradzież samochodu i nie tylko - Grodzisk News


Za cztery zarzuty odpowie 26-latek, który w Nadarzynie ukradł samochód wraz z kartą płatniczą i dokumentami poszkodowanego. Ponadto płacił skradzioną kartą, a także kupił inny samochód posługując się skradzionym paszportem.


Sprawa ma swój początek u schyłku października, gdy doszło do kradzieży auta i dokumentów na ul. Mszczonowskiej w Nadarzynie. Dochodzeniowcy zabrali się za zbieranie i analizę śladów, które mogłyby doprowadzić ich do sprawcy. Wkrótce wytypowali mężczyznę mogącego mieć związek z przestępstwami.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Kilka dni temu w Rembertowie funkcjonariusze zatrzymali 26-letniego obywatela Słowacji. Jak wynika z ustaleń policjantów, mężczyzna po dokonanej kradzieży samochodu wykorzystał kartę płatniczą, którą dokonał dwóch transakcji. Zatrzymany posłużył się też paszportem pokrzywdzonego podczas zakupu pojazdu marki Fiat – dodaje.

Zatrzymany 26-latek trafił do aresztu, postawiono mu łącznie cztery zarzuty:  zarzut kradzieży pojazdu, dwóch kradzieży z włamaniem na konto oraz zarzut posłużenia się cudzym dokumentem. Przyznał się do tych czynów i dobrowolnie poddał się karze. Za te przestępstwa grozi pięć lat więzienia.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz


reklama Grodzisk Mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.