26 05 2020

25 % rabatu. Obniżamy ceny reklam dla lokalnych przedsiębiorców

26.05.2020, godz.: 11:30
25 % rabatu. Obniżamy ceny reklam dla lokalnych przedsiębiorców

Wiele firm przechodzi bardzo trudny okres związany z koronawirusem. Większość branż odnotowuje znaczny spadek liczby klientów. Pragniemy wyjść naprzeciw potrzebom lokalnych przedsiębiorców i proponujemy 25-procentowy rabat na wszystkie formy reklamowe w naszym portalu. Dzięki temu za niewielką kwotę dotrzecie do nawet 170 000 naszych użytkowników!

Wirus COVID-19 „zmroził” nas nie tylko społecznie, lecz także gospodarczo. Poważnie odczują to m.in. lokalni przedsiębiorcy, dla których czas jest naprawdę trudny.

Rozmawiając z nimi, widzimy, że problem dotyka naprawdę wielu firm w regionie, dlatego też zdecydowaliśmy się obniżyć o 25 procent ceny reklam dla lokalnych przedsiębiorców, aby umożliwić im dotarcie do tysięcy naszych czytelników i tym samym ułatwić pozyskanie klientów.

Jeżeli chcesz, aby oferta Twojej firmy dotarła do tysięcy naszych czytelników, a o Twojej firmie dowiedziała się większość mieszkańców powiatu grodziskiego – zadzwoń lub napisz. Pomożemy! Oferta obowiązuje do 9 czerwca.

GrodziskNews.pl odwiedza do 170 000 użytkowników miesięcznie, a w tym czasie nasz portal notuje do 800 000 odsłon.

Dział reklamy GrodziskNews.pl:
Telefon: 509-362-792
e-mail: info@grodzisknews.pl

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.