14 08 2020

22 osoby z zespołu Mazowsze z koronawirusem

14.08.2020, godz.: 17:18
22 osoby z zespołu Mazowsze z koronawirusem
Fot. mazowsze.waw.pl

U blisko połowy artystów występujących w Państwowym Zespole Ludowym Pieśni i Tańca „Mazowsze” zdiagnozowano koronawirusa – poinformował tvn24.pl.

Liczba zakażonych COVID-19 w Polsce rośnie. Portal tvn24.pl poinformował, że wirusem zarazili się też artyści z zespołu „Mazowsze” mającego siedzibę w Otrębusach. Katarzyna Pasieczna, rzecznik prasowy „Mazowsza” w rozmowie z tvn24.pl przyznała, że koronawirusa wykryto u 22 osób z chóru. Wszyscy jednak czują się dobrze, nikt nie jest hospitalizowany. U nikogo więcej wirusa nie zdiagnozowano. Zaznaczyła, że wszyscy spośród ponad 40 śpiewaków wszyscy zostali przebadani testami w kierunku SARS-CoV-2.

Zakażone osoby objęto kwarantanną i mają kontakt z inspekcją sanitarną. Poinformowały też Sanepid z kim miały wcześniej kontakt.

PZLPiT „Mazowsze” z powodu epidemii koronawirusa nie koncertuje już od pół roku. Gdy obostrzenia zostały „zluzowane” artyści znów wrócili do pracy, aby przygotować się do przyszłych występów.

💬︎ 3

Dodaj Komentarz

3 odpowiedzi na “22 osoby z zespołu Mazowsze z koronawirusem”

 1. JSC pisze:

  Robi się grubo… będą nas kolorować.

 2. alx pisze:

  Kolejna kombinacja operacyjna służb. Szykuje się na bank kolejna fala.

  • JSC pisze:

   Co wy z tym służbami? Jakby na siłę szukać związku II fali z siłami specjalnymi to skierowałbym wzrok na Białoruś… już otworzyliśmy granicę dla uchodźców.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.