26 02 2016

16 zarzutów dla samochodowych włamywaczy

26.02.2016, godz.: 07:42
16 zarzutów dla samochodowych włamywaczy
fot. Policja

Błońscy policjanci zatrzymali klika dni temu Adama W. i Patryka P. obaj podejrzani są o liczne włamania do samochodów i okradanie ich. Usłyszeli łącznie 16 takich zarzutów: Adam W. – trzynaście, Patryk P. – trzy.

Na zatrzymaniem sprawców funkcjonariusze pracowali od kilku miesięcy. Włamywacze nie byli wybredni, po włamaniu do aut zabierali z nich nie tylko sprzęt elektroniczny, lecz także alkohol pistacje, orzechy ziemne czy dziecięce zabawki. Ich łupem padały jednak przede wszystkim radioodtwarzacze, nawigacje, kamery samochodowe i ładowarki do telefonów.

Złodzieje spowodowali straty szacowane na 8,5 tys. zł. Funkcjonariusze najpierw zatrzymali Adama W. i nap odstawie zebranego materiału dowodowego postawili mu aż 13 zarzutów kradzieży z włamaniem do samochodów. Co więcej, mężczyzna działał w warunkach recydywy. W minioną środę w ręce policjantów wpadł Patryk. P. Jemu postawiono trzy zarzuty kradzieży z włamaniem.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.