reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

29

05 2023

1 czerwca dzieci i młodzież komunikacją pojadą za darmo


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Tomasz Skiba1 czerwca dzieci i młodzież komunikacją pojadą za darmo - Grodzisk News


W Dzień Dziecka młodzi podróżni będą mogli za darmo skorzystać z przejazdów autobusami i pociągami. Przewoźnicy przygotowali specjalną ofertę.


Dzień Dziecka będziemy obchodzić już w najbliższy czwartek. Tego dnia dzieci i młodzież mogą spodziewać się wielu atrakcji przygotowywanych w wielu miejscach. Tego dnia będą też mogły za darmo skorzystać z środków transportu publicznego.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Grodziskie Przewozy Autobusowe
GPA poinformowały, że w czwartek 1 czerwca przejazdy dla dzieci i młodzieży do 18. roku życia będą w tym dniu bezpłatne. – To dobry dzień np. na popołudniową małą wycieczkę z maluchem, a dla stałych młodych pasażerów to jeden dzień dłużej na zakup biletu miesięcznego – poinformował przewoźnik w mediach społecznościowych.

Koleje Mazowieckie
Jak co roku, w akcję bezpłatnych przejazdów z okazji Dnia Dziecka włączają się Koleje Mazowieckie. 1 czerwca dzieci i młodzież do ukończenia 16. roku życia będą uprawnieni do nieodpłatnych przejazdów pociągami KM na podstawie dokumentu potwierdzającego wiek dziecka. Może to być np. legitymacja szkolna, dowód osobisty, paszport, a także książeczka zdrowia dziecka, akt urodzenia. Natomiast podróżujący z nimi rodzice lub opiekunowie będą mogli skorzystać z przejazdu rodzinnego na podstawie biletu jednorazowego z ulgą 35 proc.

Warszawska Kolej Dojazdowa
Również wukadka 1 czerwca zaoferuje darmowe przejazdy dla dzieci i młodzieży w wieku do 16 lat. Młodzi podróżni mogą skorzystać z tej oferty, ale będą musieli mieć przysobie dokument potwierdzający wiek oraz skasowany na odpowiednią strefę czasową bilet jednorazowy „Dzień Dziecka z WKD”. Bilety te będą do pobrania wyłącznie w dniu obowiązywania oferty w kasach biletowych oraz stacjonarnych automatach biletowych.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.