reklama Grodzisk mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

02

04 2021

1,5 mln zł dotacji na gminne drogi


Grodzisk News


foto: GrodziskNews1,5 mln zł dotacji na gminne drogi - Grodzisk News


Gmina Baranów otrzyma 1,5 mln zł dofinansowania na realizację dwóch inwestycji drogowych. Szacowany łączny koszt obu inwestycji to około 4 mln zł.


reklama Grodzisk mazowiecki

O otrzymaniu dotacji gmina Baranów poinformowała wczoraj. Ale nie był to primaaprilisowy żart. – Gmina Baranów otrzymała dwie dotacje w wysokości 750 000 PLN na przebudowę dróg gminnych w miejscowościach Boża Wola/Bronisławów, oraz Karolina/Cegłów. Dotacja pochodzi z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. Realizacja tych inwestycji zapewni lepszy komfort życia i wpłynie na bezpieczeństwo. Jest to dla nas ogromna radość i motywacja do pracy dla Was – Mieszkańców – czytamy na oficjalnym profilu gminy Baranów na Facebooku.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Jak wynika z listy zadań objętych dofinansowaniem pierwsza inwestycja objęta dofinansowanie to przebudowa 705 metrów ul. Błońskiej w Bronisławowie i Bożej Woli. Szacunkowy koszt tej inwestycji to 1,92 mln zł. Gmina wnioskowała o blisko 1,73 mln zł, ostatecznie otrzymała 750 tys. zł. Z kolei drugie zadanie to przebudowa blisko 3 kilometrów drogi przebiegającej przez Cegłów i Karolinę. Tutaj kwota dotacji to również 750 tys. zł, a gmina wnioskowała o blisko 1,99 mln zł przy szacunkowym koszcie inwestycji 2,21 mln zł.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Nie powinni dostać nawet złotówki za to blokowanie CPK

mariusz
02-04-2021 17:31


reklama Grodzisk mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.