21 05 2019

Zwłoki na torach w Parzniewie

21.05.2019, godz.: 16:47
Zwłoki na torach w Parzniewie
fot. GrodziskNews

Tragiczne znalezisko na dalekobieżnych torach PKP w Parzniewie. Dziś nad ranem natrafiono tam na zwłoki mężczyzny. Policja poinformowała, iż było to ciało 37-letniego obywatela Ukrainy.

Policjanci nie zdradzają szczegółów dotyczących postępowania wyjaśniającego, co konkretnie mogło zajść. Obecnie potwierdzają jedynie, że około godz. 4.40 pracownicy PKP odnaleźli na torach zwłoki mężczyzny.

Prowadząca na czynnośi na miejscu pod nadzorem prokuratora pruszkowska komenda powiatowa poinformowała, iż wszystkie okoliczności dotyczące śmierci mężczzny zbada prokuratorskie śledztwo. Jest jednak podejrzenie, że mężczyzna został potrącony przez pociąg. W jakiej sytuacji? Dlaczego znalazł się na torach?

Na te właśnie pytania ma odpowiedzieć śledztwo.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi