17 02 2015

Zwłoki mężczyzny w rowie. Ustalają przyczyny śmierci

17.02.2015, godz.: 11:25
Zwłoki mężczyzny w rowie. Ustalają przyczyny śmierci
fot. GrodziskNews

Wstrząsającego odkrycia dokonali dziś rano policjanci z Błonia. W przydrożnym rowie odnaleźli ciało mężczyzny. – Na ten moment jego tożsamość pozostaje nieznana – podkreślają funkcjonariusze.

Niewiele wiadomo także na temat okoliczności śmierci mężczyzny. – Na razie możemy jedynie potwierdzić, że w rowie w miejscowości Błonie około godz. 7.30 zostały odnalezione zwłoki mężczyzny. Na miejsce wezwaliśmy lekarza, który potwierdził zgon. Rozpoczęliśmy szereg czynności podejmowanych w takich sytuacjach – mówią pracownicy biura prasowego Komendy Stołecznej Policji. –  Wezwani zostali także prokurator oraz technik kryminalistyki – dodają.

O dalszym przebiegu śledztwa w sprawie okoliczności śmierci tego człowieka zdecyduje prokuratura. – Po zakończeniu czynności na miejscu dokumentacja trafi do prokuratora, które zdecyduje co dalej. Na tę chwilę tożsamość mężczyzny pozostaje nieznana – słyszymy w burze prasowym KSP.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi