05 06 2019

ZWiK: Oszczędzajmy wodę

05.06.2019, godz.: 11:24
ZWiK: Oszczędzajmy wodę
fot. PIxabay

Grodziski Zakład Wodociągów i Kanalizacji zaapelował do mieszkańców o oszczędne korzystanie z wody. W całym kraju występować będzie bowiem fala upałów, a to zmaksymalizuje zapotrzebowanie na wodę do celów spożywczych.

– Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Grodzisku Mazowieckim zwraca się z prośbą do mieszkańców o oszczędne gospodarowanie wodą i apeluje o nie podlewanie lub ograniczenie do minimum podlewania ogródków i trawników w okresie występowania wysokich temperatur – apelują w komunikacie wodociągowcy.

– W okresie trwania upałów rozbiory wody na terenie Miasta i Gminy Grodzisk Mazowiecki są tak duże, że istniejąca infrastruktura wodociągowa nie nadąża z przesyłem i dostawami wody dla mieszkańców. Prosimy o zrozumienie i zastosowanie się do naszej prośby, gdyż oszczędne gospodarowanie wodą przeznaczoną do spożycia przez ludzi leży w interesie wszystkich mieszkańców – dodają.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata