09 07 2018

Zrób darmowy przegląd roweru w Grodzisku

09.07.2018, godz.: 17:10
Zrób darmowy przegląd roweru w Grodzisku
fot. Mat. organizatora

Uruchomiona w ubiegłorocznym sezonie letnim bezpłatna stacja naprawy rowerów w Grodzisku cieszyła się sporą popularnością. Miasto postanowiło więc ponowić inicjatywę. Najbliższy termin otwarcia punktu to 14 lipca.

Stacja naprawy w rowerów w grodziskiej poczekalni PKP będzie uruchamiana cyklicznie – w soboty. Rowerzyści mogą się spodziewać dość szerokiego zakresu usług serwisowych, m.in. klejenia lub pomocy w wymianie dętki, pompowania opon, lekkiego centrowania kół, nasmarowania łańcucha regulacji przerzutki (bez możliwości wymiany linki), regulacji hamulca i ewentualnie pomocy w wymianie linek i klocków Będzie również możliwość przeglądu technicznego rowerów i uzyskanie wskazań dotyczących naprawy. W ramach serwisu rowerzyści mogą także liczyć na skręcenie luzów kierownicy, ocenę ogumienia czy drobne regulacje.

Sezonowy debiut stacja zaliczyła 2 czerwca. Kolejne terminy, w których będzie dostępna dla mieszkańców to: 14 i 28 lipca oraz 11 i 25 sierpnia.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi