12 04 2018

Znów stłuczka przy bramkach na A2. Możliwe utrudnienia

12.04.2018, godz.: 16:42
Znów stłuczka przy bramkach na A2. Możliwe utrudnienia

Informacje o notorycznych kolizjach przy bramkach autostradowych na MOP Brwinów, kolejny raz znajdują potwierdzenie. Kilkanaście minut po godz. 16.00 doszło do stłuczki dwóch aut osobowych, ta zaś nieco „zatkała” ruch na A2 w kierunku Grodziska.

Dla kierowców to o tyle niedobra informacja, że mamy godziny popołudniowego szczytu. – Mogę potwierdzić, że na bramkach w kierunku Grodziska doszło do kolizji opla i audi. Kierowca tego pierwszego pojazdu został ukarany mandatem za niezachowanie szczególnej ostrożności – wyjaśnia podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Policjantka podkreśliła, że auta zostały dość szybko zdjęte pasa ruchu, tak czy owak utrudnienia mogą się jeszcze przez pewien czas utrzymać.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi