07 12 2017

Znów awaria na kolei. Duże utrudnienia

07.12.2017, godz.: 17:23
Znów awaria na kolei. Duże utrudnienia
Fot. Piotr Antos

Problemów na kolei ciąg dalszy. Znów nie działają urządzenia sterowania ruchem kolejowym. Niektóre składy odwołano, a niektóre mogą mieć kilkadziesiąt minut opóźnienia.

To trudny dzień dla pasażerów Kolei Mazowieckich podróżujących po linii skierniewickiej. Około południa nastąpiła awaria urządzeń sterowania ruchem kolejowym, w związku z czym pociągi się opóźniały do 20 minut. Przed godz. 17.00 pojawiły się następne problemy.

Na remontowanym odcinku między Warszawą Włochy a Grodziskiem jedna z maszyn roboczych uszkodziła kabel teletechniczny, który również odpowiada za poprawne działanie urządzeń sterowania ruchem. W związku z tym niektóre pociągi kursują w skróconych relacjach, mogą zostać odwołane lub przyjeżdżać mocno opóźnione. Według serwisu PortalPasażera.pl już trzy składy mają ponad 30 minut opóźnienia, kilka zostało też odwołanych.

Informacje na temat aktualnej sytuacji na kolei znajdują się tutaj.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi