06 08 2018

Znamy termin otwarcia Parku Ordona

06.08.2018, godz.: 13:28
Znamy termin otwarcia Parku Ordona
fot. Mat. organizatora

Przy okazji obchodów święta miasta 26 sierpnia w Grodzisku nastąpi uroczyste otwarcie Parku Ordona w Łąkach. Nowy efektowny skwer będzie tego dnia miejsce zabaw i atrakcji sportowych dla mieszkańców.

Z każdym dnie obiekt znajdujący się u zbiegu ulic Ordona i Chlewińskiej nabiera kolorytu. Jakie są założenia architektoniczne obiektu w pobliżu Górek Szwedzkich? Teren, na którym powstał był całkiem płaski, ale w południowo-zachodniej części usypano górki. Te z kolei pojawią się przy planowanym amfiteatrze, który powstanie w centralnej części parku. Jego widownia zaprojektowana została na usypanych kaskadowo skarpach. Ponadto wykonawca zakłada trawniki, posadzi drzewa i krzewy (3600 krzewów), ułoży alejki z nawierzchni mineralnych, zamontuje siłownię plenerową. Nie zabraknie również ławek i koszy na śmieci.

Obiekt w pełnej krasie zostanie mieszkańcom zaprezentowany 26 sierpnia. Oficjalne otwarcie o godz. 11.00, a po nim do 14.30 będzie czas na różnego rodzaju zabawy i aktywności sportowe. Warto dodać, iż niedługo później powinna zostać otwarta świetlica przy ul. Ordona.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi