21 03 2019

OSiR podał termin otwarcia kąpieliska

21.03.2019, godz.: 19:33
OSiR podał termin otwarcia kąpieliska
Fot. GrodziskNews.pl

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Grodzisku, zarządzający Stawami Walczewskiego wyjawił nam, kiedy planuje udostępnić kąpielisko i plażę na obiekcie. Termin ma związek z planami zamknięcia basenu na czas przerwy technologicznej.

W sezonie wiosenno-letnim z aktywnego wypoczynku na „Walca” korzysta wielu mieszkańców. Piaszczysta plaża pozwala nie tylko wygrzewać się na słońcu, lecz także na przykład grać w siatkówkę czy ćwiczyć. Na stawach wydzielone będzie kąpielisko, a ponadto zbiornik do pływania kajakami i rowerami wodnymi.

My wiemy już, kiedy OSiR zamierza otworzyć kąpielisko i plażę. – Prawdopodobnie nastąpi to w weekend po zakończeniu roku szkolnego, 22 lub 23 czerwca – zapowiada Mariusz Smysło, dyrektor OSiR-u.

– Chcielibyśmy skoordynować ten termin z zamknięciem basenu, w którym będziemy prowadzić kompleksową wymianę wentylacji – wyjaśnia Smysło. – Szacujemy, że przerwa technologiczna potrwa od czterech do sześciu tygodni, czyli do końca lipca – dodaje.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi