20 01 2018

Znamy szczegóły Podkowiańskiej Dychy. Zapisy trwają

20.01.2018, godz.: 15:56
Znamy szczegóły Podkowiańskiej Dychy. Zapisy trwają
fot. Mat. organizatora

Już po raz szósty odbędzie się w maju Podkowiańska Dycha – impreza biegowa dla każdego, bez względu na wiek czy ograniczenia fizyczne. I to dosłownie, a odzwierciedla to program przygotowany przez organizatora. Zapoznajmy się z nim.

Co roku ponad 800 amatorów biegania bierze udział w imprezie organizowanej przez Podkowiańskie Towarzystwo Biegowe. – Oprócz biegu głównego na 10 km, przygotowaliśmy biegi dla dzieci na 400 i 800m. Wszystkich, którzy nie mają jeszcze śmiałości zmierzyć się z dystansem 10 kilometrów zapraszamy na Bieg Bez Barier na dystansie 5 km. Uwaga chodzący z kijkami: W tym roku również zapraszamy na rywalizację Nordic Walking na tym samym dystansie. Uczestnicy mogą liczyć na atrakcyjne nagrody fundowane przez sponsorów – zapowiada organizator.

„Dyycha” zyskała sobie także opinię przyjemnej imprezy dla całej rodziny. – Na biegaczy czeka urozmaicona leśno-miejska trasa, a osoby towarzyszące zawodnikom mogą miło spędzić czas w Miasteczku Biegowym, które powstanie w podkowiańskim parku miejskim. Dzieci będą mogły wziąć udział w grach i zabawach przygotowanych przez naszych partnerów (m.in. jazda konna, łucznictwo, tenis, rowery, spotkanie z dobrą książką), a dorośli zasięgnąć porad specjalistów fizjoterapeutów, ekspertów od zdrowego żywienia i profesjonalnych trenerów biegowych. Zapraszany też na targ śniadaniowy w którym zaprezentują się lokalne sklepy i kawiarnie oraz wytwórcy zdrowej żywności. Będzie można zaadoptować psa ze schroniska – wyliczają atrakcje towarzyszące zmaganiom biegowym ludzie z PTB.

Podstawowy pakiet startowy kosztuje 39 zł. Jest możliwość skorzystania z opcji zamówienia koszulki. W tegorocznej edycji Dychy będzie to techniczna koszulka biegowa w atrakcyjnej cenie 29zł.

Więcej szczegółów, w tym informacje, jak się zapisać znajdziecie tutaj. 

Patronem medialnym imprezy jest portal GrodziskNews.pl.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi