12 01 2017

Znamy szczegóły działania milanowskiego lodowiska

12.01.2017, godz.: 10:09
Znamy szczegóły działania milanowskiego lodowiska
fot. Czytelnik Damian

We wtorek informowaliśmy, że na dniach ruszy lodowisko w Milanówku. Dziś znamy już także szczegóły funkcjonowania obiektu rozstawione przy ul. Sportowej.

Oficjalne otwarcie ślizgawki zaplanowano na niedzielę o godz. 15.00, jednak pojeździć na łyżwach będzie można już dzień wcześniej – w sobotę. Lodowisko działać będzie prze siedem dni w tygodniu od 8.00 do 22.00, przy czym w dni powszednie do godz. 15.00 pierwszeństwo w korzystaniu z tafli będą miały zorganizowane grupy uczniów z milanowskich szkół.

Dobra wiadomość dla miłośników jazdy na łyżwach jest też taka, że płaci się raz za nieograniczone czasowo korzystanie z lodowiska, a więc odmienni niż na przykład w Grodzisku, gdzie czas jazdy dl danej grupy jest ograniczony do 75 minut.

A temat spójrzmy, jak kształtuje się cennik milanowskiego lodowiska. Dorośli mieszkańcy Milanówka za wejście na taflę zapłacą 7 zł, zaś mieszkańcy sąsiednich gmin o dwa złote więcej. W przypadku dzieci (osób niepełnoletnich)z Milanówka i spoza miasta ogrodu stawki wynosić mają odpowiednio pięć oraz sześć złotych. Studenci i emeryci pojeżdżą na łyżwach za sześć złotych.

Obiekt oferuje także możliwość wypożyczenia łyżew: stawka – siedem złotych dla pojedynczych osób oraz cztery dla grupo zorganizowanych; ostrzenie ich to 10 zł. Wypożyczenie pingwinka, czyli chodzika ułatwiającego dzieciom poruszanie się po lodowisku, to koszt ośmiu złotych; zaś za skorzystanie z kasku zapłacimy cztery złote.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi