11 08 2017

Znamy szczegółowy program Święta Miasta w Grodzisku

11.08.2017, godz.: 13:05
Znamy szczegółowy program Święta Miasta w Grodzisku
Fot. centrumkultury.eu

Na 2 września zaplanowano Święto Miasta, które odbędzie się w grodziskim Parku Skarbków. Od dłuższego czasu wiadomo, że gwiazdami imprezy będą Andrzej Piaseczny i Dawid Kwiatkowski. Dziś znany jest już szczegółowy program imprezy.

O tym, że ci dwaj popularni piosenkarze wystąpią 2 września w Grodzisku informowaliśmy już pod koniec stycznia (więcej tutaj). Natomiast teraz znany jest już program imprezy.

Święto Miasta rozpocznie się w samo południe. Od godz. 12.00 najmłodsi uczestnicy imprezy będą mogli wziąć udział w grach, zabawach i animacjach. O godz. 13.00 Biblioteka Publiczna zaprosi wszystkich na Narodowe Czytanie. Tym razem w Parku Skarbków czytane będzie „Wesele” Stanisława Wyspiańskiego. Kolejne atrakcje dla dzieci zaplanowano na godzinę 14.30. Wtedy rozpocznie się „Bajeczna Fiesta”, czyli program dla najmłodszych przygotowany przez Teatr Kultureska. O 16.00 rozpocznie się pierwszy tego dnia koncert – dla grodziszczan wystąpi orkiestra Gedeon Richter.

Pierwsza gwiazda imprezy – Dawid Kwiatkowski – pojawi się na scenie o godz. 18.00, natomiast na godz. 20.00 zaplanowano występ Andrzeja Piasecznego.

Podczas imprezy nie wystąpią wcześniej zapowiadane zespoły Rock Union i TT Band. – Obie kapele wymagały trzygodzinnych prób. Nie mogliśmy się na to zgodzić, bo po prostu nie wygospodarujemy tyle czasu – powiedziała nam Marta Kowalczyk z grodziskiego Centrum Kultury.

Dodaj Komentarz

  • Lila

    Weźcie Arteza! Nikt tak nie rozkręci ludzi jak on 😊

  • adamos

    noooo piasek rozkręci hahaahh swoimi smutami… artysta ze złotopolskich… to na wsi w radziejowicach potrafili klasykę załatwić i będzie LOMBARD ale u nas …….. bez komentarza…. od lat najgorsze festyny pikniki o „gwiazdach” nawet nie wspomne…..

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi