11 04 2018

Znamy pierwsze szczegóły Dnia Grodziska

11.04.2018, godz.: 14:55
Znamy pierwsze szczegóły Dnia Grodziska
fot. GrodziskNews

Choć do Dnia Grodziska pozostało jeszcze kilka miesięcy, my już dziś wiemy, jakie atrakcje organizatorzy zaplanowali na tegoroczną imprezę. Z okazji święta miasta tradycyjnie królować będzie muzyka, ale w tym roku w zupełnie innym wydaniu niż w 2017.

Przed rokiem Grodzisk zaprosił znanych artystów z kręgu muzyki popularnej. Centrum kultury organizujące miejskie imprezy podkreślało, że z myślą o młodych mieszkańcach miasta i na prośbę licznego grona młodzieży zaproszono Dawida Kwiatkowskiego. Ponadto koncert z okazji 25-lecia pracy scenicznej Andrzej „Piasek” Piaseczny.

Tegoroczny repertuar ma być zgoła odmienny. – W tym roku chcemy postawić na klasykę w plenerze, czyli na ciekawą muzykę instrumentalną z różnych. To wyjście naprzeciw potrzebom mieszkańców, którzy wolą inną muzykę niż pop – wyjaśnia Paweł Twardoch, dyrektor grodziskiego CK. – Koncert plenerowy pod nazwą od Wiednia do Rio planujemy w Parku Skarbków. Jeszcze rozmawiamy z artystami którzy mają u nas wystąpić. Zagrają także nasze rodzime zespoły. Przed koncertem głównym planujemy wystę poświęcony muzyce francuskiej – zapowiada Twardoch.

Tegoroczna impreza z okazji Dnia Grodziska odbędzie 26 sierpnia. O szczegółach programu będziemy was na bieżąco informować.

1

Dodaj Komentarz

  • adamos

    Muzyke instrumentalna z roznych…. no ciekawe ciekawe i jak bardzo polskie…. a mam pytanko do Pana Redaktora ??? Czy Pan jest na ty z dyrektodem CK Panem Pawlem Twardochem ? Ze w ostatnim zdaniu pisze Pan … cyt. Zapowiada Twardoch ??? Mysle ze wypadalo by miec wiecej szacunku. W koncu jest to dyrektor CK a nie jakis Ty !

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi