06 06 2018

Zmienią rozkład, pozwalają zwrócić bilety

06.06.2018, godz.: 12:59
Zmienią rozkład, pozwalają zwrócić bilety

10 czerwca wejdzie w życie nowy roczny rozkład jazdy pociągów. Koleje Mazowieckie zwrócą w związku z tym pieniądze za niewykorzystane lub częściowo wykorzystane do tego czasu bilety.

Korekta wiąże się z kolejnym etapem prac na linii 447. Z punktów widzenia mieszkańców wazny jest jednak fakt, że do otwarcia torów podmiejskich i przywrócenia normalnej sytuacji komunikacyjnej pozostały niespełna 3 miesiące. Czerwcowa zmiana rozkładu będzie więc prawdopodobnie ostatnią podczas zamknięcia torowiska.

W związku ze zmianą rozkładu przewoźnik tradycyjnie umożliwił podróżnym zwrot zakupionego biletu. Opcja ta dotyczy biletów okresowych: tygodniowych, dwutygodniowych, miesięcznych i kwartalnych zakupionych najpóźniej 9 czerwca i ważnych w dniu 10 grudnia oraz później.

Zwrotowi podlegają bilety całkowicie niewykorzystane, ale także częściowo niewykorzystane (kwota zwrotu zależeć będzie od liczby niewykorzystanych dni). Zwrotu biletów kwartalnych całkowicie lub częściowo niewykorzystanych należy dokonać w Wydziale Kontroli Dochodów KM w drodze reklamacji.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi