13 10 2018

Zamkną skrzyżowanie i udostępnią nowy wiadukt

13.10.2018, godz.: 10:40
Zamkną skrzyżowanie i udostępnią nowy wiadukt
Fot. Pixabay

Trwa rozbudowa trasy katowickiej do parametrów drogi ekspresowej. Wykonawca poinformował, że w związku z kolejnym etapem prac zmieniona zostanie organizacja ruchu w rejonie robót w żabiowolskiej gminie.

Wykonawca odcinka Radziejowice – Przeszkoda, firma STRABAG poinformował, że od wtorku 16 października planowana jest zmiana w tymczasowej organizacji ruchu.

Ma ona polegać na zamknięciu skrzyżowania ul. Warszawskiej z drogą S8 i z ul. Mazowiecką w kierunku Grodziska Mazowieckiego w Hucie Żabiowolskiej, a także na uruchomieniu przejazdu bezkolizyjnego (wiaduktu) nad trasą katowicką w ciągu ul. Przejazdowej w Żabiej Woli. Wykonawca dodał, że dojazd z Żabiej Woli do szkoły w Józefinie odbywać się będzie wiaduktem nad drogą krajową nr 8, następnie drogą zbiorczą lokalną równoległą do trasy katowickiej.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi