04 09 2018

Zmiany w organizacji ruchu podczas Święta Miasta

04.09.2018, godz.: 09:26
Zmiany w organizacji ruchu podczas Święta Miasta
Fot. MCK

W najbliższą niedzielę w Milanówku odbędzie się impreza z okazji Święta Miasta. Z tego powodu nieprzejezdne będą niektóre ulice.

Centrum wydarzeń będzie tradycyjnie ul. Warszawska i co oczywiste zostanie zamknięta dla ruchu od Piłsudskiego do skrzyżowania z Grudowską. Podobnie rzecz się ma w przypadku ulic Krzywej, Przeskok oraz Leśnej. Objazd tradycyjnie wyznaczono ulicami Prostą i Grudowską.

Urzędnicy poinformowali też gdzie będzie można zostawić swoje auto w rejonie ul. Warszawskiej. Miejsca parkingowe będą dostępne przy ul. Warszawskiej od ul. Grudowskiej w kierunku wschodnim oraz od ul. Piłsudskiego w kierunku zachodnim. Ponadto pojazd będzie można zostawić po drugiej stronie torów wzdłuż ul. Krakowskiej.

Taka organizacja ruchu ma obowiązywać 9 września w godzinach od 5.00 do 23.00.

Szczegóły dotyczące atrakcji jakie przygotowano na Święto Miasta są dostępne tutaj.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi