28 04 2018

Zmiany w kursowaniu pociągów 2 maja. Będą utrudnienia

28.04.2018, godz.: 19:02
Zmiany w kursowaniu pociągów 2 maja. Będą utrudnienia
fot. Piotr Antos

2 maja na Stadionie Narodowym w Warszawie zostanie rozegrany mecz finałowy o Puchar Polski. Aby zapewnić jak najlepszy transport kibicom, KOleje Mazowieckie wprowadzą zmiany w organizacji ruchu pociągów.

We środowe popołudnie na PGE Narodowym zmierzą się ekipy Legii Warszawa i Arki Gdynia. Na trybunach zasiądzie kilkadziesiąt tysięcy osób. Wielu kibiców dotrze na stadion pociągiem. Przewoźnicy robią co mogą, aby usprawnić transfer na i z areny. Jednak dla pasażerów, którzy nie wybierają się na to spotkanie będzie się to wiązało z utrudnieniami.

część pociągów będzie kursowała w skróconej relacji do stacji Warszawa Zachodnia/Warszawa Wschodnia. Część składów kursujących przez podmiejską linię średnicową w godzinach 10.20–14.20 oraz 19.25-22.25 zostanie skierowana przez stację Warszawa Centralna z pominięciem przystanków: Warszawa Stadion, Warszawa Powiśle, Warszawa Śródmieście i Warszawa Ochota. Część pociągów będzie odwołana, a jeszcze kolejne według zmienionego rozkładu jazdy.

Szczegółowy rozkład jazdy pociągów został zamieszczony na stronie internetowej – tutaj.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi