26 02 2018

Zmiana zasad zapisów na bezpłatną rehabilitację

26.02.2018, godz.: 09:48
Zmiana zasad zapisów na bezpłatną rehabilitację
fot. Pixabay

Cały czas prowadzone są zapisy na bezpłatne zabiegi rehabilitacji leczniczej dla mieszkańców Milanówka. Na usługi świadczone przez jedną z prywatnych przychodni miasto ogród wyłoży w tym roku 180 tys. zł. Magistrat poinformował jednak o zmianie zasad rejestracji na zabiegi.

Miesięczny limit na wykonanie usług rehabilitacyjnych w przychodni zamyka się więc w kwocie 15 tysięcy. Warto więc nie zwlekać z zapisami, bo może się okazać, że nie będzie już miejsc. Kto może skorzystać z bezpłatnej rehabilitacji? Każdy mieszkaniec Milanówka, który spełnia kilka wymogów formalnych.

Przy czym wymogi te uległy modyfikacji. – Analizując Państwa zgłoszenia zawnioskowaliśmy do Przychodni Biovena o aneksowanie umowy w części dotyczącej zapisów na zabiegi rehabilitacyjne. Już od 16 marca 2018 r. w godzinach pracy przychodni tj. od 8 do 18 będzie można zapisać się na zabiegi rehabilitacyjne po okazaniu skierowania lekarskiego i pierwszej strony zeznania podatkowego. Zapisy będą prowadzone do wyczerpania puli środków na jakie zawarta została umowa – podał milanowski magistrat.

Zapisać się można telefonicznie lub osobiście w przychodni Biovena (ul. Mickiewicza 1, tel. 22 724 90 90).

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi