08 05 2018

Zmiana organizacji ruchu na trasie katowickiej

08.05.2018, godz.: 09:35
Zmiana organizacji ruchu na trasie katowickiej
Fot. Facebook/Urząd Gminy Nadarzyn

Wykonawca przebudowy trasy katowickiej zaplanował kolejną zmianę w organizacji ruchu. W najbliższy czwartek ma zostać m.in. zamknięty wlot w ul. Szkolną w Ruścu.

W związku z przebudową drogi krajowej nr 8 co jakiś czas dochodzi do zmian w organizacji ruchu. Najbliższa już 10 maja. Jak poinformował Urząd Gminy Nadarzyn zamknięty ma zostać wlot w Starej Wsi przy hotelu George. Tym samym niemożliwy będzie przejazd na linii Rusiec – Nadarzyn.

– Alternatywą dla zamkniętego przejazdu będzie dojazd nową drogą serwisową w kierunku węzła Młochów. Na tzw. łącznicy (przed „Atlasem”) kierowcy będą mieli możliwość dojechania do Nadarzyna przez Starą Wieś ulicą Południową (kolor żółty) oraz w kierunku Warszawy (kolor zielony) – poinformował na swoim profilu na Facebooku nadarzyński magistrat.

Co istotne, przejście dla pieszych w pobliżu hotelu wciaż będzie funkcjonowało, ale przystanek autobusowy Rusiec 02 dotychczas zlokalizowany na wysokości ul. Szkolnej w Ruścu zostanie przeniesiony w rejon łącznicy za węzłem Młochów (jadąc w kierunku stolicy). Trasa autobusu linii 733 ma od 10 maja przebiegać ulicami: Południową, Grodziską i Mszczonowską.

Ponadto na trasie katowickiej ruch w kierunku Warszawy zostanie przełożony na jezdnię lewą.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi