03 07 2018

Złoż wniosek o 300 zł na Dobry Start

03.07.2018, godz.: 12:04
Złoż wniosek o 300 zł na Dobry Start
fot. Pixabay

Wraz z początkiem lipca ruszył nabór wniosków o pieniądze w rządowym programie „Dobry start”. Daj możliwość otrzymania 300 złotych na szkolną wyprawkę.

Tylko pierwszego dnia wnioski złożyło 60 tysięcy rodziców i opiekunów uczniów. Łącznie z programu skorzysta około 4,6 miliona osób. Wspomniane 300 złotych na wyprawkę ma trafić do uczniów jeszcze przed początkiem roku szkolnego. Pieniądze będą przeznaczone na zakup zakup książek i przyborów szkolnych, ale równie dobrze rodzice mogą zadecydować o spożytkowaniu ich na inny dowolny cel.

Świadczenie przysługuje do ukończenia 20 roku życia. Dzieci niepełnosprawne, uczące się w szkole otrzymają wsparcie do ukończenia przez nie 24 roku życia.

Wnioski można składać elektroniczne pośrednictwem swojej bankowości elektronicznej lub TUTAJ.

Od początku sierpnia br. mieszkańcy gminy Grodzisk Mazowiecki mogą składać wnioski także w wersji papierowej w Dziale Świadczeń Rodzinnych OPS (ul. Składowa 5 ) oraz Urzędzie Miejskim w Sali Obsługi Mieszkańców.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi