21 03 2018

Zlikwidowali uprawę konopi indyjskich. Mieściła się w piwnicy [FOTO, WIDEO]

21.03.2018, godz.: 10:23
Zlikwidowali uprawę konopi indyjskich. Mieściła się w piwnicy [FOTO, WIDEO]

Policjanci z grodziskiej komendy zlikwidowali uprawę konopi indyjskich prowadzą w piwnicy domu w Podkowie Leśnej. Na plantacji znajdowało się 47 roślin w różnej fazie wzrostu. Policjanci zatrzymali także Krzysztofa K., pod zarzutem hodowli konopi indyjskich w celu wytworzenia znacznej ilości narkotyków.

Zaczęło się od wezwania na interwencję w jednym z domów w Podkowie Leśnej. Ze zgłoszenia wynikało, że mieszkańcy mogą potrzebować pomocy po zażyciu narkotyków. – Na miejscu funkcjonariusze zastali kobietę, której zachowanie wskazywało na silne odurzenie. Do 25–latki została wezwana pomoc medyczna i kobieta trafiła do szpitala. W domu był również mężczyzna, który potwierdził, że jego znajoma zażyła jakieś środki odurzające, ale on nie potrzebuje pomocy– informuje grodziska komenda powiatowa.

Po wstępnym sprawdzeniu wynajmowanego przez 31-latka lokalu funkcjonariusze znaleźli ususzoną sadzonkę marihuany. Podczas dalszych poszukiwań policjanci dostali się do pomieszczenia w piwnicy, w którym ujawnili dwie podświetlone kabiny wyposażone w specjalną aparaturę, a w nich kilkadziesiąt doniczek z półmetrowymi roślinami konopi – dodaje.

Krzysztof K. został zatrzymany a rośliny wraz ze wszystkim przedmiotami służącymi działalności przestępczej.  Po przesłuchaniu mężczyzny prokurator postawił mu zarzuty uprawiania konopi, z której można było wytworzyć znaczną ilość nielegalnego ziela oraz posiadania środków odurzających. Mężczyzna przyznał się do tych przestępstw i dobrowolnie poddał się karze.

fot. KPP Grodzisk

wideo: KPP Grodzisk

1

Dodaj Komentarz

  • adamos

    Jaka to sliczna roslinka 😉 a swoja droga koles naprawde zrobil niezle warunki czysto elegancko …

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi