01 11 2017

Zimowa liga pod balonem

01.11.2017, godz.: 15:12
Zimowa liga pod balonem
Fot. brwinow.pl/Creation Sport

Kolejny sezon Grodziskiej Ligi Szóstek dobiega końca. Jednak zima nie będzie przeszkodą, do tego, aby wciąż rywalizować na sztucznej murawie. GL6 przy współpracy z Creation-Sport z Brwinowa organizuje rozgrywki ligi zimowej. Wciąż są wolne miejsca.

GL6 cieszy się bardzo dużą popularnością. W tym sezonie rozgrywkach bierze udział ponad 30 ekip na trzech poziomach rozgrywkowych oraz w Pucharze Ligi. Jednak koniec sezonu za pasem, przed nami zima.

Jednak to wcale nie oznacza, że zakończą się rozgrywki na sztucznej murawie.a – Nie martwcie się długą zimowa przerwą, gdyż w tym roku dzięki współpracy z firma Creaton-Sport z Brwinowa zapewnimy Wam sportowe emocje również w zimę!!! Tak, tak już 11 listopada zaczynamy rozgrywki dla dzieci i dorosłych na Orliku „pod balonem” w Brwinowie przy ul. Piłsudskiego 11. Mamy jeszcze kilka wolnych miejsc w rocznikach 2007 oraz 2010, a także w rozgrywkach dorosłych – zachęcają do udziału organizatorzy.

Więcej informacji o rozgrywkach dzieci pod nr tel. 609 206 406 (Daniel Kupiec), a o rozgrywkach dla dorosłych pod nr tel. 602 137 106 (Dariusz Świderski).

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata