08 01 2019

Zima zbiera żniwo. Osiem zderzeń pojazdów od rana

08.01.2019, godz.: 13:40
Zima zbiera żniwo. Osiem zderzeń pojazdów od rana
fot. Czytelnik Mariusz

Dzisiejsze trudne warunki na drogach przekładają się niestety na kolizje samochodów w różnych miejscach naszego powiatu. Od rana policja zanotowała aż osiem takich zdarzeń, w jednym z nich ranna została pasażerka pojazdu.

Policjanci drogówki od rana mają pełne ręce roboty. – Odnotowaliśmy jak do tej pory osiem zdarzeń: wszystkie to były stłuczki wynikające na ogół z trudnych warunków na drogach, wpadnięcia w poślizg – wyjaśnia asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowiecki. – W Chrzanowie Dużym w wyniku zderzenie ciężarówki z samochodem osobowym obrażenia odniosła pasażerka tego drugiego pojazdu – dodaje.

Pozostałe zdarzenia to kolizje. – Cztery wydarzyły się w gminie Żabia Wola: w Samej Żabiej Woli, a także w Ojrzanowie, Grądach i Grzymku. Do dwóch doszło w Grodzisku: na Spółdzielczej oraz na skrzyżowaniu Królewskiej z Radiową (na zdjęciach). Jednak kolizja nastąpiła również w Międzyborowie przy ul. Staszica.

Warunki na drogach są dziś bardzo trudne. Prosimy kierowców, aby zachowali rozsądek i szczególną ostrożność – apeluje rzeczniczka grodziskiej policji.

fot. Czytelnik Mariusz

1

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi