01 06 2018

Zderzenie w rejonie bramek na A2

01.06.2018, godz.: 18:56
Zderzenie w rejonie bramek na A2
Fot. Czytelnik Marcin

W piątkowe popołudnie na autostradzie A2 doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Kolizja miała miejsce na lewym pasie w kierunku Grodziska.

Czytelnik Marcin poinformował nas, że na bramkach na terenie gminy Brwinów doszło do kolizji dwóch pojazdów. Do wiadomości dołączył zdjęcia.

Tak jak w większości przypadków było to już „tradycyjne” uderzenie jednego auta na tył drugiego. – Zgłoszenie otrzymaliśmy o godz. 18.00. Na jezdni w kierunku Grodziska zderzyły się audi i mazda. Policjanci co prawda dopiero dojechali na miejsce, ale wygląda to na klasyczne najechanie jednego auta na tył drugiego, jadącego przed nim. W tym miejscu raczej nie odnotowujemy innych zdarzeń. Nikomu nic się nie stało – mówi nam podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Do zdarzenia doszło na lewym pasie w kierunku Grodziska. Obecnie nie powinno być utrudnień w ruchu.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

Fot. Czytelnik Marcin

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi