03 11 2017

Zderzenie w Radonicach. Kierowca miał 1,5 promila

03.11.2017, godz.: 14:52
Zderzenie w Radonicach. Kierowca miał 1,5 promila
Fot. GrodziskNews.pl

W czwartkowy wieczór na trasie 579 w Radonicach doszło do kolizji z udziałem trzech pojazdów. Jeden z kierowców był pijany.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – Tuż przed godziną 22.00 miał miejsce wypadek we wsi Radonice przy stacji BP w kierunku Błonia. Podobno tir zderzył się z samochodem osobowym – poinformował Bartosz.

Policjanci potwierdzają. – Około godz. 21.46 w Radonicach doszło do zderzenia osobowej mazdy, samochodu ciężarowego DAF oraz skody. Jak udało nam się ustalić, kierujący mazdą z niewiadomych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z nadjeżdżającą z przeciwka ciężarówką, a ta z kolei uderzyła w skodę – mówi nam Ewa Sitkiewicz z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Kierujący mazdą był nietrzeźwy. – Mężczyzna miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Gdy wytrzeźwieje zostanie przesłuchany – podkreśla funkcjonariusza.

Dodaj Komentarz

  • Dociekliwy

    „miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie” – to jak „z niewiadomych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu”? 😀

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi