11 07 2019

Zderzenie w Milanówku

11.07.2019, godz.: 19:13
Zderzenie w Milanówku
Fot. GrodziskNews.pl

W czwartkowe popołudnie w pobliżu milanowskiego basenu doszło do zderzenia samochodu osobowego z dostawczym.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – Przy basenie w Milanówku doszło do wypadku. Zderzenie samochodu osobowego oraz dostawczego. Na miejscu kilka zastępów straży pożarnej, karetka pogotowia oraz policjanci. Jedna osoba ranna – napisał nam Henryk.

Do zderzenia doszło przed godz. 18.00. – O godz. 17.52 otrzymaliśmy zgłoszenie dotyczące zderzenia na ul. Piotr Skargi w Milanówku. Zderzyły się tam osobówka z samochodem dostawczym. Tym pierwszym pojazdem jechała jedynie kobieta, natomiast drugim dwie osoby. Pani z samochodu osobowego uskarżała się na ból kręgów szyjnych i była pod opieką ratowników medycznych. Zdarzenie nie spowodowało większych utrudnień w ruchu – mówią nam strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Na miejscu były trzy zastępy straży pożarnej: dwa z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej i jeden z OSP Milanówek.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.