09 04 2019

Zderzenie w Milanówku. Są utrudnienia

09.04.2019, godz.: 17:32
Zderzenie w Milanówku. Są utrudnienia
Fot. GrodziskNews.pl

We wtorkowe popołudnie przy sklepie Tesco w Milanówku doszło do zderzenia dwóch osobówek. Ul. Nowowiejska jest zablokowana.

Informację o zdarzeniu przekazał nam czytelnik. – Przy Tesco w Milanówku był wypadek. Zderzenie było dość mocne. Wszędzie leżą elementy pojazdów – mówi Maciej.

Na miejscu jest policja, pogotowie oraz straż pożarna. – Zgłoszenie otrzymaliśmy około godz.16.55. Na ul. Nowowiejskiej przy wyjeździe z Tesco zderzyły się dwa samochody osobowe, w których w sumie jechało pięć osób w tym dzieci w wieku 3 i 5 lat. Kobieta w wieku około 70 lat uskarża się na ból klatki piersiowej, prawdopodobnie od pasów bezpieczeństwa. Z naszych informacji wynika, że nikt więcej nie ucierpiał  – mówi nam st. bryg. Krzysztof Tryniszewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Na miejscu są trzy zastępy straży pożarnej: dwa z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej oraz jeden z OSP Milanówek. Ul. Nowowiejska jest obecnie zablokowana. Nie wiadomo jak długo potrwają utrudnienia.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi