04 01 2017

Zderzenie trzech pojazdów na katowickiej

04.01.2017, godz.: 21:23
Zderzenie trzech pojazdów na katowickiej
fot. Czytelnik Mariusz

W Nadarzynie na trasie katowickiej doszło do zderzenia dwóch osobówek i ciężarówki. Jeden pas ruchu wciąż jest zablokowany.

O zdarzeniu poinformował nas jeden z czytelników. – Na skrzyżowaniu na trasie katowickiej w Nadarzynie, doszło do kolizji samochodu ciężarowego i dwóch samochodów osobowych. Są utrudnienia. Ruch jednym pasem w kierunku Warszawy – napisał nam Mariusz.

Policjanci potwierdzają. – Do zdarzenia doszło około godz. 16.35. Na pasie w kierunku Warszawy na czerwonym świetle stały dwa pojazdy: audi i peugeot. Za nimi jednym z pasów jechał tir, który nie wyhamował, wpadł w poślizg i uderzył we wspomniane osobówki. Kierująca peugeotem była w szpitalu, ale według naszych informacji już wyszła, nic poważnego jej się nie stało – mówi nam asp. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Mimo iż od zdarzenia minęło sporo czasu, to wciąż są utrudnienia na jedni w kierunku stolicy. – Jeszcze przez jakieś pół godziny pas będzie zablokowany. Trwa sprzątanie po kolizji – podkreśla asp. Kańka.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi